9 місяців щастя

9 місяців щастя
Доступность: На складе
Доставка Новая почта (45 грн.), Укрпочта (25 грн. Стандарт, 35 грн. Экспресс)
Происхождение: Оригинал

Мы предлагаем только оригинальные книги!

235грн.

Описание 9 місяців щастя


ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ
  • Книга, яку рекомендує доктор Комаровський, як настільний посібник для вагітних жінок


  • Ця книжка написана для того, щоб жінки позбулися безпідстваних переживань, страхів, хвилювань і спокійно перенесли вагітність, не перевантажуючи свій організм непотрібними ліками


  • Тисячі жінок вже скористалися порадами і народили здорових немовлятАНОТАЦІЯЖиття, що зародилося, - це диво, яке потрібно старанно оберігати, проте у стресовому стані зробити це неможливо.Ця книжка написана для того, щоб жінки позбулися переживань, страхів, хвилювань і спокійно перенесли вагітність, не перевантажуючи свій організм непотрібними ліками, адже вагітність - це не хвороба. У книжці розвінчуються популярні міфи про безпліддя, "приховані" інфекції, віруси, резус-конфлікти, подано відповіді на усі запитання, що стосуються протікання вагітності і її ускладнення. Очікувати малюка варто з легким серцем. І нехай цей непростий шлях завершиться появою в домі здорової і щасливої дитини!РЕЦЕНЗІЇЦя книжка буде цікава і корисна кожній майбутній мамі. Автор докладно розповідає про все, що необхідно знати як при підготовці до вагітності, так і під час самої вагітності. Дуже цікавим є й те, що книга не ділиться на місяці вагітності, як це зазвичай буває, а просто розглядає основні питання, які виникають у вагітної жінки. Наприклад, які бувають інфекції, що таке резус-конфлікт, які бувають ускладнення під час вагітності та багато іншого. До того ж, цю книгу рекомендує сам доктор Комаровський!

235грн.

Характеристики 9 місяців щастя

ISBN 978-617-7559-18-3
Автор Елена Березовская
К-во страниц 576 стр.
Код товара 100725
Переплет Твердый
Формат 170х215 мм
Язык украинский

Отзывы 9 місяців щастя

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Последние статьи

Максим Батырев (Комбат) - известный российский менеджер, обладатель премий "Коммерческий директор года" и "Менеджер года", автор бестселлеров "45 татуировок менеджера", "45 татуировок продавана" и "45 татуировок личности".

  Подробнее
  • 03 ноября 2018 15:00:42
  • Отзывов: 0

Алексей Воронин- предприниматель и инвестор, основатель Smart Valley и курса Миллиард за миллион.

  Подробнее
  • 08 сентября 2018 08:19:23
  • Отзывов: 0

Эксперт в области лидерства Радислав Гандапас поделился списком книг, которые обязательны к прочтению тем, кто хочет обладать фантастической энергией, вести за собой толпы, быть лидером в стиле и образе жизни.

  Подробнее
  • 08 сентября 2018 07:57:24
  • Отзывов: 0