Індустрії майбутнього

Індустрії майбутнього
Доступность: На складе
Доставка Новая почта (45 грн.), Укрпочта (25 грн. Стандарт, 35 грн. Экспресс)
Наш формат Издательство: Наш формат
Происхождение: Оригинал

Мы предлагаем только оригинальные книги!

165 грн.

Описание Індустрії майбутнього

Книжка «Індустрії майбутнього» Алека Росса, одного з провідних американських експертів у галузі інновацій, стала бестселером і отримала схвальні відгуки від таких поважних видань, як Forbes, Financial Times, New York Times.


ПРО КНИЖКУ
Для успіху людині важливо не відставати від сучасних тенденцій. Але з цією книжкою ви зможете більше — зазирнути в майбутнє й передбачити перспективи завтрашнього дня. Якими будуть драйвери економічних і соціальних змін? Хто втратить роботу, а хто створить неймовірно потужний стартап? Які країни й завдяки чому стануть беззаперечними лідерами, а які завжди плестимуться позаду?

Про ймовірні та неймовірні інновації, що сколихнуть світ у найближчі роки, Алек Росс доступно розповідає у книжці «Індустрії майбутнього». Він прогнозує й описує докорінні зміни в усіх сферах життя: медицині, освіті, веденні бізнесу, воєнних операціях, сільському господарстві й навіть у спілкуванні.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться інноваціями, технологіями та їхнім впливом на суспільне й економічне життя.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКАКнижка дає змогу поглянути у майбутнє і дізнатися, які тенденції рухатимуть світом. Обов’язково прочитайте книжку, якщо не бажаєте проґавити найкращі можливості для прогресу. Не йдіть у ногу з часом — будьте попереду!

165 грн.

Характеристики Індустрії майбутнього

ISBN 978-617-7388-81-3
Автор Алек Росс
К-во страниц 420 стр.
Код товара 90646
Переплет Твердый
Формат 140х210 мм
Язык украинский

Отзывы Індустрії майбутнього

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра