9 місяців щастя

9 місяців щастя
Доступность: На складе
Доставка Новая почта (45 грн.), Укрпочта (25 грн. Стандарт, 35 грн. Экспресс)
235 грн.

Описание 9 місяців щастя

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Книга, яку рекомендує доктор Комаровський, як настільний посібник для вагітних жінок

  • Ця книжка написана для того, щоб жінки позбулися безпідстваних переживань, страхів, хвилювань і спокійно перенесли вагітність, не перевантажуючи свій організм непотрібними ліками

  • Тисячі жінок вже скористалися порадами і народили здорових немовлят


АНОТАЦІЯ

Життя, що зародилося, - це диво, яке потрібно старанно оберігати, проте у стресовому стані зробити це неможливо.


Ця книжка написана для того, щоб жінки позбулися переживань, страхів, хвилювань і спокійно перенесли вагітність, не перевантажуючи свій організм непотрібними ліками, адже вагітність - це не хвороба. У книжці розвінчуються популярні міфи про безпліддя, "приховані" інфекції, віруси, резус-конфлікти, подано відповіді на усі запитання, що стосуються протікання вагітності і її ускладнення. Очікувати малюка варто з легким серцем. І нехай цей непростий шлях завершиться появою в домі здорової і щасливої дитини!


РЕЦЕНЗІЇ

Ця книжка буде цікава і корисна кожній майбутній мамі. Автор докладно розповідає про все, що необхідно знати як при підготовці до вагітності, так і під час самої вагітності. Дуже цікавим є й те, що книга не ділиться на місяці вагітності, як це зазвичай буває, а просто розглядає основні питання, які виникають у вагітної жінки. Наприклад, які бувають інфекції, що таке резус-конфлікт, які бувають ускладнення під час вагітності та багато іншого. До того ж, цю книгу рекомендує сам доктор Комаровський!

235 грн.

Характеристики 9 місяців щастя

ISBN 978-617-7559-18-3
Автор Елена Березовская
К-во страниц 576 стр.
Код товара 100725
Переплет Твердый
Формат 170х215 мм
Язык украинский

Отзывы 9 місяців щастя

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра