IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету

IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету
Доступность: На складе
Доставка Новая почта (45 грн.), Укрпочта (25 грн. Стандарт, 35 грн. Экспресс)
K.Fund Издательство: K.Fund
Происхождение: Оригинал

Мы предлагаем только оригинальные книги!

270 грн.

Описание IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету

Стів Кейс – піонер інтернету, один з тих, хто зробив мережу частиною повсякденності. Коли він заснував компанію AOL у 1985 році, ніхто не вірив у можливості інтернету, а підприємці галузі терпіли невдачу за невдачею. А вже в дев’яності роки AOL став ледь не найуспішнішим бізнесом світу.

Стів Кейс називає той період Першою хвилею інтернету. Друга хвиля, що почалася разом із XXI століттям, подарувала світові Google, Facebook та Amazon. Але час неймовірних стартапів, збудованих у гаражах, стрімко минає. Надходить Третя хвиля – справжнє IT-цунамі, «інтернет усього», що переверне світ із ніг на голову.

Нову хвилю витримає тільки той бізнес, що матиме знання, гнучкість та вміння працювати в партнерстві. В книжці «IT-цунамі» автор дає детальну інструкцію з виживання для підприємців. І він знає, про що говорить. Адже ера, на порозі якої ми стоїмо, така ж велична й так само невизначена, як це було тоді, коли інтернет тільки-но народився.

«Попереду нас чекає значно ширша концепція – «інтернет усього». Підприємці цього періоду кидатимуть виклик наймогутнішим галузям промисловості світу, галузям, які найсуттєвіше впливають на наші життя. Вони докорінно змінять нашу систему охорони здоров’я та перезавантажать заклади системи освіти. Вони створять продукти і служби, які зроблять їжу безпечнішою, а дорогу на роботу простішою»

Стів Кейс

270 грн.

Характеристики IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету

ISBN 978-966-136-425-6
Автор Стив Кейс
К-во страниц 192 стр.
Код товара 96391
Переплет Твердый
Формат 170x240 мм
Язык украинский

Отзывы IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра